Muse | TV Headphones | M-285 CTV
| All | |
| ANC | No |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 210.00 mm |
| Gross height (mm) | 220.00 mm |
| Gross weight | 0.48 kg |
| Gross width (mm) | 85.00 mm |
| Juhtmevaba ulatus | 30 m |
| Kandmisviis | Over-ear |
| Muud funktsioonid | 2.4 GHz TV Transmission Transmission and Charging base Battery play time 30hours Left and Right balance control |
| Net weight | 0.24 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 220 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Pistmiku tüüp | Bluetooth |
| Plastic (No PET) | 60.00 g |
| Producer | Muse |
| Producer product family | TV Headphones |
| Producer product name | M-285 CTV |
| Seadme ühilduvus | Bluetooth |
| Tare weight (kg) | 0.24 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | RCA/AUX and Optical Cables |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Traadita ühendus | Yes |
| Type of battery | Accumulator |
| Värv | Black |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: muse tv headphones m-285 ctv, m-285 ctv, muse, korvaklapid



